پندار نو

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
پندار نو

سایت مستقل و غیر وابسته به احزاب و گروه های سیاسی


  به مناسبت دوازهمين سالگرد ويبسايت بزرگ، مؤفق و محبوب آريايي

  avatar
  admin
  Admin

  تعداد پستها : 7126
  Registration date : 2007-06-20

   به مناسبت دوازهمين سالگرد ويبسايت بزرگ، مؤفق و محبوب آريايي Empty به مناسبت دوازهمين سالگرد ويبسايت بزرگ، مؤفق و محبوب آريايي

  پست  admin في الإثنين 24 فبراير 2014 - 1:26

   به مناسبت دوازهمين سالگرد ويبسايت بزرگ، مؤفق و محبوب آريايي Damad15
  محمد عالم افتخار
   
  اجازه ميخواهم تا به مناسبت دوازهمين سالگرد ويبسايت بزرگ، مؤفق و محبوب آريايي؛ خدمت جناب عزيز جرئت مؤسس و گردانندهء پُر انرژي و خستگي ناپذير آن و کافه دست اندکاران و کاربرانش؛ تبريکات ويژه تقديم بدارم.
  اينکه اين ويبسايت به طرز خبطه بر انگيز توانسته است؛ جم غفير همکاران ذيصلاح و توانا را به گونه هاي روز افزون به خود جلب نموده و به يک مرکز حاذبه بزرگ براي دارندگان سليقه ها و نظريه هاي مختلف و نيز به کانون آموزش و پرورش نسل هاي نو آگاهان و پيشاهنگان مبدل گردد؛ در شرايط امروز و دهه سپري شده افغانستان؛ دستاورد سترگي است. چه بسا يک راز زرين اين موفقيت؛ هم وجود وسعت نظر و صعه صدر به مقتضاي جهانبيني و جهانشناسي والاي معاصر بوده که در آن تنيدن بر پيله هاي تنگ و تاريک اتنيکي و ايدئولوژيکي، کيش شخصيت، تحجر حزبي و مذهبي و شوونيستي و فاشيستي که خيلي ها با تأسف در آنها دست و پا ميزنند؛ منتفي بوده است!
  مسلماً آثار روشنگرانه اي که آريايي درين 12 سال در جامعه افغانستان؛ برجا گذاشته؛ به سادگي بر شمرده شده نمي تواند؛ ولي ميشود به صراحت ابراز نمود که آرشيف 12 ساله آريايي يک گنجينه همسنگ بزرگترين دارة العارف کثير الابعاد براي محققان، دانشمندان و دانشجويان افغانستان معاصر ميباشد و لازم است ادامه فعاليت آنرا نيز چنين و بهتر از اين ديد و قدر شناخت و آرزو و تمنا کرد.
  اتفاقاً جناب جرئت به سلسله حمايت هاي مالي برجسته گذشته خويش؛ همزمان با اين سالگرد فرخنده نيز؛ بنياد «گوهر اصيل آدمي» را با اهداي 300 دالر؛ تشويق و تقويت مزيد فرموده اند که جاي سپاسگذاري ويژه دارد.

   اكنون الخميس 3 ديسمبر 2020 - 7:51 ميباشد