پندار نو

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
پندار نو

سایت مستقل و غیر وابسته به احزاب و گروه های سیاسی

عاشورا و سید موسی عثمان

admin
    Admin

تعداد پستها : 7126
    Registration date : 2007-06-20
    20121123

عاشورا و سید موسی عثمان Empty عاشورا و سید موسی عثمان

پست  admin

عاشورا و سید موسی عثمان Hosain10
    ----------------------------------------------------------------
    در آنوقت ها ماو شما هم ایرانی یا آریایی گفته میشدیم.
    این کار بوسیله عربها در جریان جنگ تحمیلی امپریالیزم ، عرب و پاکستان در دههء 60 خورشیدی در کمپ های مهاجرین افغانی تکرار نشد؟
    مرا غرض نیست. پوهاند ( دانشور) سلیمان راوش چنین میگوید.
    تا اینجا مربوط ماه مبارک محرم و عاشورا .
    حالا زرنگار به پاسخ سید موسی عثمان هستی:
    سید موسی عثمان هستی که در آن دهه در کمپها بود ناموسش مورد تجاوز قرار گرفت و حالا مدعی است و تهمت می بندد که حزب دموکراتیک خلق افغانستان به ناموس او تجاوز کرده است.حزب دوصد هزار عضو داشت و ناموس سید موسی عثمان چند نفر بودند.
    دوم برخلاف اتهامات این بی وجدان کثیف بازاری و دلال سرچوگ در تاریخ حزب و حاکمیت آن جایی برای تجاوز به ناموس ، سوء استفاده از بیت المال و چپاولگری وجود نداشت.
    سایت آزادی دنمارک که توسط یک گماشته آی اس آی برضد حزب دموکراتیک خلق افغانستان و برای پراگنده ساختن نیروهای مترقی گرداننده گی میشود و ازفقر مطلب می کفد به کثافت گویی های عثمان هستی نام نقد داده است.
    برو بیسواد ُپچل تو تا هنوز نمیدانی نقد چیست و دشنامهای بازاری چیست. شاید کدام خر به حرفهای موسی عثمان ارزش قایل خواهد شد ، نه آدم.
    اصلا سایت پندار به من مشوره داد که از نوشتن برضد عثمان هستی بی حیثیت صرف نظر کنم .زیرا حرفهای اصلی را آقای رزاق عریف گفته است وقتی نقد آقای عریف را خواندم انگشت به دهن گرفتم و با خود گفتم انسان فهمیده چنین نقد می نویسد.
    با احترام
    زرنگار
    مُشاطرة هذه المقالة على: reddit

لا يوجد حالياً أي تعليق

مواضيع مماثلة

-

اكنون الخميس 2 مايو 2024 - 21:15 ميباشد