پندار نو

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
پندار نو

سایت مستقل و غیر وابسته به احزاب و گروه های سیاسی

نامه دوم سرگشاده موسی قاضی

admin
    Admin

تعداد پستها : 7126
    Registration date : 2007-06-20
    20121109

نامه دوم سرگشاده موسی قاضی Empty نامه دوم سرگشاده موسی قاضی

پست  admin

پندار صفحه آزاد خود را بست تا از ارسال دشنامها به آدرس موسی عثمان و ثریا بهاء جلوگیری صورت گیرد.اما زرنگار و آقای عثمان زاده تاکید دارند تا مطالب آنها بدون سانسور درپندار نشر شود.
    من به هردو پیشنهاد نمودم تا بروند و چنین بحث های خود را در سایت زرنگار پیش ببرند. اما موسی عثمان بدون وقفه در ایمیل بما چنین چیز هایی را ارسال می کند.
    هرباری که در پندار کوچکترین حرف زشت و یا دشنام به نشر رسیده است ، گرداننده پندار با موج گستردهء مخالفت از جانب اعضای ح.د.خ.ا بویژه پرچمی ها مواجه شده است.شما آقایان هرچه می نویسید بنویسید اما پرچم مظهر اخلاق ، انسانیت ، شرافت ، وطندوستی و فرهنگ بوده است و چنین مانده است. بار دیگر بیان میدارم که درپی نشر عادی ترین دشنام درپندار ده ها ، حتا صد ها زنگ تلفون از جانب پرچمی ها به پندار زده میشود تا فلان دشنام و یا بحث را حذف کند.
    ترس و حیای پندار از مخالفت شدید رفقای خودش است ، نه از آقای موسی عثمان و یا چند دشنام نگار دیگر.
    بازهم تاکید میورزم اگر دشنام بازی قهرمانی است ، موسی عثمان در برابر زرنگار صدها بار شکست میخورد و ناجور میشود. من دلم بالای این ریش سفید 77 ساله اما بد زبان میسوزد ورنه نوشته های زرنگار را آزاد میگذاشتم.

پندار
    ...........................................................................................................................................
    موسی عثمان هستی
    نامه دوم سرگشاده موسی قاضی Hasti12
    مردی که تنها با چند بدنام مثل انجنیر چاچا معروفی و حمید انوری معروف به حمید کلپوره مال و گروه بدنام آن مردانه وار می زند وتاریخ کثافت خاندان ثریای بی بها و مینویسد و سرانجام بنام کتاب بنشر می رساند منم موسی عثمان هستی
    هرآنکه دامنش برپشت فتادند
    بگوشش آذان اخلاق ندادند
    ازاوساختند پاپی یا اسپ گادی
    سپس او صاحب کتاب ساختند
    شاعربی وزن وبی ترازو
    مرا زرنگارپاپی گک پرچم می نامد. آن قدر دست پاچه شده اند که کسی مر طوله سگ پرچم و کسی نر گاو پیر دیوانه 77 ساله مینامد. من خود را درجهان آزادی مطبوعات بیچاره یافته ام، که از زبان من مقاله وشعر می نویسند و به معروفی کثیف و آزادی می فرستند.
    روز به روزماهیت پلید خود را ثابت می سازند، تا روح هفت پشت من درجهنم دروغ وجعل شاد باشد.
    بازهم
    زنده باد شاگردان ببرک کارمل که هم زرنگار را خاموش ساختند و هم به این ریش سفی 77 ساله چیزی نگفتند.
    پاپی کگهای غوره بدل مثل کاظم کاظمی ،چاچا معروفی و حمید انوری ، ثریا بهاء شهرانی و عزیز الله ایما که خود را به دامن ناپاک ثریا بی بها آویزان کردند تا بماند که بنام شما سر پرچم من چیزی بنویسم. تا از دستم گریه نکنید رهای تان نمی کنم. معقد تان را با قلم، هر روز با نقد کتاب رها درباد،مرچ پاشی می کنم. تمام شهرت من، مرهون جفیدن شما است، نه پرچم.
    باحترام سید موسی عثمان
    ...........................................................................
    پرسش پندار:
    آیا آقای موسی از کدام شهرتی برخوردار است؟
    ......................................................................................................................................................

موسی عثمان هستی
    دوست عزیز پندار یا پرچم!
    مانند شما صدها پرچمی به من ایمیل فرستادند، تیلفون زدند، گفتند آقاصاحب تو یک مدافع بودی، چنان درسی به ویس ناصری دادی که فراموش هیچ عضو حزب نمی شود، چرا یکبار ناراحت شدی ؟
    به هرکدام آن عزیزان نوشته کردم که درنقد رها در باد این بار به سوالات شما غیر مستقیم جواب می گویم وحالا که شما مرد سیاست وعضو کمیته مرکزی هستید، خدمت شما به عرض می رسانم:
    من کسی را احترام کرده بودم که به احترام خود نمی فهمید. او به من نوشته کرد که به فلان سایت ببرک توهین کردی، من محترمانه به او نوشته کردم که من سایت ندارم، معروفی بی وجدان و حمید انوری پست و اوباش به دل خود نوشته های مرا ویراستاری می کند. باید این آدم می دانست، برعکس مرا از یک نام زرنگار ترساند. باز هم من محترمانه به او نوشتم ، ولی او از قلدری کارگرفت.
    من گذاشتم که او اول سرمن حمله کند که من نزد دوستان ملامت نشوم و احترامی که به شخیصت های پاک داشتم،لکه دارنشود. خوب شد که این آدم ساده و ساده نویس،بنام ژورنالیست، با کلمات زشتی که به تحریک دستگیر پنجشیری به من نوشت. مردم قضاوت کردند. من نقد خیلی نرم درپیش گرفته بودم.عوضیکه با نویسندۀ کتاب بی بهاء که تنبان خودشان را کشیده بود، برخورد قلمی می کردند، سرمن بی موجب حمله کردند. اول دستگیر و بعد سایت پرچم.
    دوست عزیز! من پاس نمک هم می دانم واحترام هم می دانم ،اگر ببرک زنده نیست، دوستان ببرک درک می کنند که اول کی این رذالت را شروع کرده و یک ریش سفیدی به اساس لطف شما که حیثیت پدر و پدرکلان دارد، مورد توهین وتحقیر قرار داده، حالا چیزی باقی نمانده من خوش می شوم که بیشتر بنویسند تا چهره های شان شناخته شود و ببینند که من به هیچ صورت عقب نشنی نمی کنم، نه تنها در برابرازاینها، هرکس که باشد. اینها از سایت کابل پرس که بامن طرف شده بود می آموختند که درآن سایت مسؤول سایت چه به من نبود که نوشته نکرد، ولی من تا آخر عقب نشینی نکردم. بالاخره نوشتند به پیرت سلام. من هم قطع کردم و تا امروز دیگر با من روبرو نشدند.
    من وقتیکه توهین وتحقیر شوم هفتاد پشت شان ازدست من خلاصی ندارد. خود پرچمی مخالف همین آقایکه علیه من شروع کرده، بشمول مزدک، از این و این آقا چیزهای نوشته که من از نشر این نوع نوشته ها بخاطر ناموس داری خودداری می کنم تا کارد به استخوان نرسد، ولی بدانند که نه خانواده شان، بلکه خودشان ازدست من خلاصی ندارند. یک آدمی که به بزرگان و پدرخود احترام نداشته باشد، دیگرکس هم پیش اوقابل احترام نیست .
    یک نفر که این جمله را به ریش سفید 77 ساله نوشته کند، پشت خود را با شاخ گاو زرنگار، نه جنگان. از این آدم و از خانواده این آدم چه توقع دارید؟
    خودشان با این برخورد شان تنبان ثریا بهاء و ناموس من را هم کشیدند وهمه چیز بخاطر رهبر شان و حزب شان ، فکرکردند که هستی همان جلال بایانی است. من نه سیر خورده ام و نه دهنم بوی می دهد، دست شان آزاد. دوستان عزیز حالا که شما خواهش می کنید من سراش فکر می کنم، بگذار که درسایت پرچم هرچه که می گویند، بگویند، حالا دیگرچیزی باقی نمانده ولی بدانند که من عقب نشینی نمی کنم. کارمن به افراد گم نام نیست و از این ترس هم نه دارم من که به ناموس خانواده حزب مائویست خود بند و واز نبودم، به سایت پندار یا پرچم و ملت افغانستان بند و واز نیستم. دهن وقلم لچک مرا گرفته نمی توانید.
    چند بدنام دریک سایت بدنام مائویستی که من و داکتر سپنتا هم سابق مائویست بودیم دورهم بخاطر رسوایی خود وحزب خود دور چاچا معروفی 80 ساله یا گاو پیر کنجاره دار جمع شدند،کاری به کاری آنها ندارم. من وملت افغانستان از این نوع اشخاص گلایه نداریم. بگذارکه سرملت افغانستان، سر من وخانوادۀ من رحم نکنند و سر پرچم.
    از شما که عضو بیوروی سیاسی کمیته مرکزی می باشید، از نظر نیک شما وتوصیه شما یک عالم تشکر. من بخاطری از شما نام نبردم که نامۀ که بشما ارسال کردم، کاپی آن را به دوهزار ایمیل ارسال کرده ام .
    با احترام کوچک شما هستی
    مُشاطرة هذه المقالة على: reddit

لا يوجد حالياً أي تعليق

مواضيع مماثلة

-

اكنون الجمعة 17 مايو 2024 - 18:22 ميباشد