پندار نو

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
پندار نو

سایت مستقل و غیر وابسته به احزاب و گروه های سیاسی

بار کج هیچگاهی به منزل نرسیده و نخواهد رسید (انشآالله)

صبور
    Admin

تعداد پستها : 64
    Registration date : 2012-06-07
    20120807

بار کج هیچگاهی به منزل نرسیده و نخواهد رسید (انشآالله) Empty بار کج هیچگاهی به منزل نرسیده و نخواهد رسید (انشآالله)

پست  صبور

سلامها و احترامات خویش را خدمت هریک شما مردم شریف و غرور آفرین خود تقدیم میدارم، در قدم دوم قسمیکه اطلاع دارید، در هفته که گذشت یک گروپی از آدمکشان مربوط به شبکه بد نام و نشان نا (حقانی) پلان داشتند که در منطقه وزیر اکبر خان ولایت کابل حمله کنند، و باعث کشتار مردم بیگناه و مسلمان ما شوند، قبل از جنایات شان دستگیرشدند.
    اما سوال اینجاست که این نوع گروپهای مزدور و فروخته شده با این گونه اعمال شیطانی (قتل وغارتهای مردم بیگناه) دست میزنند، مقصد و هدف این جاهلان وحشی چه خواهد بود.
    به نظر من گروه های مانند ناحقانی، طالپان و حزب نااسلامی کلب الدین اصلاً عقل و درک اینرا ندارند که چه میکنند و چرا میکنند، فقط گوشها باز و چشمها بسته این چنین اعمال ضد اسلامی و انسانی که همه کشتن و غارت مردم بیگناه و ویرانی کشور عزیزما میباشد، تلاش میورزند.
    خدانگهدار،
    مُشاطرة هذه المقالة على: reddit

پست الثلاثاء 7 أغسطس 2012 - 11:29  admin

دوست محترم صبور جان!
    معلوم نیست که این نامهای طالبان ، حقانی و حکمتیار واقعیت است یا پوشش؟
    شاید در پشت پردهء این همه جنایات دست مافیای حکومتی ، گروپهای دولت و خود ناتو باشد.
    در افغانستان سیاست نسل کشی عملی میشود و هر روز حد اقل صد نفر کشته میشوند.
    با احترام
    جبار

پست الخميس 9 أغسطس 2012 - 5:14  صبور

هموطن عزیز آقای جبار سلام،
    شاید شما تا اندازه درست درک کرده باشید، اما یک چیز را متوجه باشیم که گروهای بد نام حقانی، طالبان و حزب مزدور کلب الدین قاتل همه متأسفانه که واقعیت دارند، این گروها مسوءل شهادت ملیونها هموطن مظلوم و مسلمان من و تو بوده که ملیونها هموطن دیگر ما شاهد هستند. اکثراً در محافل افغانها از شیطنت ها و اعمال غیر اسلامی و غیر بشری آنها صحبت میکنند، اینها کدام موضوعات نو و یا امروزه نیست که من و یا شخصی دیگر آنرا درست کرده باشیم. باز هم متأسفانه که اینها همه واقعیت های است که تاریخ شاهد هریک آنها خواهد بود.
    والسلام،

مواضيع مماثلة

-

اكنون الأحد 19 مايو 2024 - 20:21 ميباشد