پندار نو

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
پندار نو

سایت مستقل و غیر وابسته به احزاب و گروه های سیاسی

دزد و دشنام نگار انترنت در سایت بانو قاچاقبر

admin
    Admin

تعداد پستها : 7126
    Registration date : 2007-06-20
    20120511

دزد و دشنام نگار  انترنت در سایت بانو قاچاقبر  Empty دزد و دشنام نگار انترنت در سایت بانو قاچاقبر

پست  admin

دزد و دشنام نگار  انترنت در سایت بانو قاچاقبر  Bayani12
    یکی از دشنام نگاران بی ادب را با دشنامها و دزدی هایش فاش کردیم، رفت به سایت قاچاقبران بدخشی بنام سایت کوفی و بما هزار ویک تهمت بست.
    این آدم که نامش جگتورن بایانی است مطالب را ازسایتهای ایرانی دزدی میکند و با تغییر عنوان ( آن هم چه تغییر کوچه بازاری) از نام دوکتور جلال بایانی نشر میکند.در حالیکه سواد نوشتن دوسطر را ندارد و مکتب را هم مکمل نخوانده است
    https://pendar.catsboard.com/t2600-topicfc.nd

بزودی لیست مکمل دزدی های این دشنام نگار حیوان صفت را با لینکهای سایتهای نشر کننده درینجا به اطلاع شما میرسانیم و قضاوت را به خواننده ها واگذار میشویم.

آخر گناه ما چیست؟
    من سویه ،اخلاق کوچه بازاری ، دون صفتی و بی مایه گی این فرد را برملا ساخته ام و در آینده هم میکنم.
    این دزد از دوره کار در خاد به دزدی ، تهمت بستن ، قصه ساختن ، افتراء پردازی و دشنام نگاری عادت کرده است.من درشش سال عادت این دزد بی ادب را 20 فیصد تغییر داده ام.و 15 فیصد اهلی شده است.عمرش به 60 رسیده خدا میداند اگر تا پایان عمر از او آدم جور شود .
    اخگر از هامبورگ

مُشاطرة هذه المقالة على: reddit

لا يوجد حالياً أي تعليق

مواضيع مماثلة

-

اكنون الخميس 2 مايو 2024 - 16:54 ميباشد