پندار نو

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
پندار نو

سایت مستقل و غیر وابسته به احزاب و گروه های سیاسی

تقبل مسئوليت

admin
    Admin

تعداد پستها : 7126
    Registration date : 2007-06-20
    20100124

تقبل مسئوليت Empty تقبل مسئوليت

پست  admin

تقبل مسئولیت عام و تام در برابر مطالب منتشره در نشریه های پندار ، پرچم و نگاه

در پاسخ به نامه های مزخرف و تهدید های واهی آقای کامران میرهزار گرداننده دشنامنامه کابل پرس
    اینجانب عظیم بابک مسئولیت عام و تام مطالب منتشره در تارنما های پندار ، فارومها و لینکهای مرتبط آنرا به عهده میگیرم و در برابر هر حرفیکه تا کنون درین سایتها و فارومها نشر گردیده است ، پاسخگو میباشم.
    پاسخ دشنام با دشنام و دشنام رکیک متقابل که بعضا بوسیله همکاران ما در تارنما نشر گردیده است یکی از وسایل دفاعی دربرابر تعرض به کرامت و شخصیت انسانهاست که در اکثر دادگاه های اروپا و جهان موجه پنداشته شده است.
    تارنمای پندار و فارومهای مربوط آن از زمان گشایش تا کنون هیچ شخصیت حقوقی و فزیکی را اهانت نکرده، به شایعه پراکنی نپرداخته و اتهام نبسته است.
    حرمت به کرامت انسان برای ما دربرابر آزادی بیان و هرگونه آزادی دیگر اولویت دارد.
    بحث اخیر با هذیان نامه مفتن کابل پرس پس از نشر دشنامهای آقای جلال بایانی ازسویدن (نامهای متعدد مستعار مانند نجیب آرام ، جمیل بامی و...)و تعرض به شخصیت آقای ظاهر طنین آغاز گردید.من با ظاهر طنین هیچگونه شناختی ندارم و فقط یکبار آنهم بیست سال پیش ، در محل کار خود،او را در دهلیز های اداره نشرات روزنامه ها دیده ام.
    همه میدانند که ظاهر طنین دیگر پرچمی نیست .اما دشنام ، شایعه پراگنی ، نشرا افتراء و ناسزا که به فرهنگ معمولی کابل پرس و بعضی رسانه های مبتذل دیگر مبدل گردیده است جز برنامه های وارونه سازی تاریخ ح.د.خ.ا و حاکمیت جمهوری دموکراتیک افغانستان و توجیه و کتمان جنایات جنگی ارتجاع و امپریالیزم در دهه شصت خورشیدی است.
    در سفر اخیر خود به کابل ، در روز نخست اقامت در وطن به تپه شهدای گلگون کفن حزب و قربانیان جنگ تحمیلی رفتم و یکبار دیگر سوگند خود را تازه کردم تا از آرمان هر قلب خفته در خاک این مرز وبوم ، با تبارزشهامت و با رعایت معیار ها و محکهای فرهنگ مترقی دفاع کنم.
    در کهکشان انترنت گروهکهای چکیده از ح.د.خ.ا سایتهای متعدد دارند اما صرف زمانی به دفاع از ح.د.خ.ا پرداخته اند که فقط شخص خودشان و یا رهبر و مرشد شان مورد اهانت قرار گرفته اند.
    یکبار دیگر تاکید میورزم که برای هر گفتمان سالم و نقد تاریخی با جبین گشاده به پاسخگویی آماده ام اما هیچ دشنام و اتهام را بی پاسخ نخواهم گذاشت ودرین راستا از حمایت تعداد بیشمار همکارانم برخوردار هستم
    .
    با عرض حرمت بی پایان به هردوست و هر مخالف تارنما

مُشاطرة هذه المقالة على: reddit

لا يوجد حالياً أي تعليق

مواضيع مماثلة

-

اكنون الأربعاء 8 مايو 2024 - 5:42 ميباشد