پندار نو

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
پندار نو

سایت مستقل و غیر وابسته به احزاب و گروه های سیاسی

جنرال حميد گل در ليست تروريستها

admin
    Admin

تعداد پستها : 7126
    Registration date : 2007-06-20

جنرال حميد گل در ليست تروريستها Empty جنرال حميد گل در ليست تروريستها

پست  admin الجمعة 5 ديسمبر 2008 - 2:48

دولت اسلام آباد دست نشانده آمریکاست

مدیر سابق سازمان اطلاعات پاکستان، دولت این کشور را دست نشانده آمریکا دانست و گفت این دولت بر اساس یک معامله با آمریکا روی کار آمده است.
    به گزارش شبکه تلویزیونی الجزیره،حمید گل با اشاره به این مطلب درباره علت اقدام آمریکا به قرار دادن اسامی چهار افسر اطلاعاتی بازنشسته پاکستان از جمله خودش در فهرست تروریست ها گفت: مهمترین علت این اقدام این است که می خواهند ما را ساکت کنند زیرا ما با صدای بلند بر ضد تجاوزات آمریکا و تحریف واقعیت ها سخن می گوییم.

وی افزود مواضع ما کاملا روشن است، آنها می خواهند خط مقدم دفاعی پاکستان را که همان سازمانهای اطلاعاتی هستند بشکنند.
    مدیر سابق سازمان اطلاعات پاکستان، گفت: سازمان اطلاعات نظامی پاکستان به منزله چشمی است که ارتش پاکستان با استفاده از آن دشمنان خود را شناسایی می کند و می بیند ولی آنها می خواهند آن را از بین ببرند.

حمید گل درپاسخ به این سوال که چه کسی از شما حمایت خواهد کرد؟ گفت: به وزارت امور خارجه پاکستان رفتم و گفتم اگر شما نمی توانید در مقابل آنها از من دفاع کنید، اجازه بدهید تا خودم این کار را انجام دهم.

وی افزود: من تصمیم خود را برای مقابله با آنها از طریق ارسال نامه برای بان کی مون، دبیرکل سازمان ملل گرفته ام و می خواهم بگویم همه این ماجرا بر اساس دروغ های آمریکا مبتنی است و تحقیقات نشان خواهد داد که همه این ماجراها دروغ است.

مدیر سابق سازمان اطلاعات پاکستان در باره احتمال همراهی مقامات پاکستانی با خواسته های آمریکا گفت: انسان نمی تواند به ماهیت اهداف حاکمان پاکستان مطمئن باشد زیرا آنها در نتیجه معامله با آمریکا قدرت را به دست گرفتند نه در نتیجه انتخابات فوریه.

حمید گل افزود ، به نظر من مردم با حضور در پای صندوق های رای فریب خوردند، زیرا این دولت، نتیجه انتخابات نیست بلکه نتیجه قراردادی بین آمریکا، انگلیس و بی نظیربوتو است.

این مقام سابق پاکستان تصریح کرد: این دولت نماینده آمریکاست و در این صورت نمی توانیم انتظار دفاع از آن داشته باشیم ولی افکار عمومی پاکستان به شدت قوی شده و از آنها خواسته است که روش خود را تصحیح کنند.

مواضيع مماثلة

-

اكنون الإثنين 13 مايو 2024 - 5:16 ميباشد