پندار نو

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
پندار نو

سایت مستقل و غیر وابسته به احزاب و گروه های سیاسی

احمد ولي کرزي ، فرد شماره يک مافياي حاکم افغانستان

admin
    Admin

تعداد پستها : 7126
    Registration date : 2007-06-20

احمد ولي کرزي ، فرد شماره يک مافياي حاکم افغانستان Empty احمد ولي کرزي ، فرد شماره يک مافياي حاکم افغانستان

پست  admin الخميس 4 ديسمبر 2008 - 19:59

احمد ولی کرزی ، رییس شورای اقوام قندهاری ، برادر حامد کرزی که متهم به رهبری مافیای مواد مخدر و دارنده روابط نیرومند با قوماندانهای ناتو است دیگر بعنوان فرد شماره یک محسوب میگردد و در بسا موارد رییس جمهور کرزی ازو تبعیت میکند.او را فرد شماره یک سازمان سیا در افغانستان نیز میشمارند.اخیرا او والی قندهار را سبکدوش کرد.
    احمد ولي کرزي ، فرد شماره يک مافياي حاکم افغانستان Jpg_walik-4d7f5
    والي استان قندهار افغانستان روز پنج شنبه اعلام کرد حامد کرزاي رييس جمهور کشور از وي خواسته است استعفا کند.
    رحمت الله رئوفي والي استان قندهار که از افسران بلند پايه سابق ارتش اين کشور بود گفت من مطابق با حکم رياست جمهور وادار شدم از سمت خود به عنوان والي استان قندهار کناره گيري کنم.
    گفته مي شود رئوفي، احمد والي کرزاي برادر حامد کرزاي رييس شوراي استاني قندهار را بارها به دخالت در امور اين استان متهم کرده و به همبن دليل نيز وادار به استعفا شده است.
    به گزارش خبرگزاري فرانسه از کابل، قندهار مهمترين شهر افغانستان و محل اصلي فعاليت طالبان به شمار مي ايد.
    رحمت الله رئوفي تنها چهار ماه بود که به سمت والي استان قندهار برگزيده شده بود.

مواضيع مماثلة

-

اكنون الإثنين 13 مايو 2024 - 15:18 ميباشد