پندار نو

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
پندار نو

سایت مستقل و غیر وابسته به احزاب و گروه های سیاسی

تقاضا نامــه

admin
    Admin

تعداد پستها : 7126
    Registration date : 2007-06-20
    20080429

تقاضا نامــه Empty تقاضا نامــه

پست  admin

تاج محمد ( فعال )
    تقاضا نامــه

بگـذار صدای ضمیر و وجدان و همتم را به گوش رهبران،استادان ،همسنگران و همرزمان خود برسانم

رفقــای عزیز ، رهبــران نهضت فراگیـردموکراسی و تـرقی افغانستـان ، حـزب متــحد ملی،نهـضت آینـــده ، حـزب دموکـــراتـیک خلــق افغانــستــان ( حــزب وطـن ) ،کنـگــــره ملـی ،حزب فعالیـن صلح افغانستان ، حزب ارمان مردم افغانستان وشخصیت های ملی وسیـاسی و تمام انسانهای با رسالت میهن ویرانه و به غم نشته ملت افغان .
    من ودوستانم وبالاخـره تمــام رزمنــده گان راه انسانیـت وعدالت از اجلاس وسیـع تـاریخی 19 اپریل سـال روان استقبــال نموده خواهــان تبــادل نظـــروتامیـن وحـدت شما عزیــزان خـود بوده آرزومندیم با تعین کمیسیون با صلاحت اروپائی درخارج ازکشورآغازبکارنموده با این اقدام آغازگـر رفع کـدرت ها ، کینه ها ،اختلافات و بدگوئ ها گردیده فضای صمیمیت و دوستی را چون گذشته ها دربین فرزندان خانواده واحد ایجاد نمايیــد .
    طوریکه ملاحظه میشود اساس وآغازاین کاربدست شما رهبران وانسانهای بارسالت میباشد.
    آیا نمیتوان با توجه به شرایط خاص فعلی وطـن عزیز مان افغانستان دریـن مقطع زمان با
    کنار گذاشتــن هرگونه حس برتری و مقام طلبی یـک طرح طرزالعمل وحدت درونی حزبی وسازمانی را تهیه و تدارک دهیـــد .
    همانطوریکه ملاحظه میکنـیم وحدت دربین اعضای احزاب وسازمان هـا وجود دارد ، ولی جناح بندی ، تقسیمات گروپی و سـازمانی به آدرس رفقـای رهبری جناح ها اطلاق میشود بنآ، تقاضای ما ،خواهیش ما به آخـرین تحلیـتل التماس ما ازبزرگان ، موسفیدان ورهبران حزبی ما چنیـن است .
    لطفآ ازجدایی، تفرقه وپاشان شـدن اعضای با ایمان، سازنده وپرتحروک سازمانها واحزاب جلوگیری نموده نگذارید بیشترازاین دردنیای مایوسیت وانزوا قرارگرفته تک تـک با مرور زمان دردیارغـربت دچارانواع واقسام امراض گردیده با عالم امید وآرزوها رهسپار ابـدیت گردیـم آنـگاه با بالا نمودن دستان خالی بیاد ( .... ) رفیـق سودی نخواهد داشت .
    رفقآ ازتدویرهمایش بزرگ تاریخی کـه به همت وابتکارمجلس موسسان نهضت فراگیر دموکراسی و تـرقی افغـانستــان درکابـل گشایش یافت تقریبا مدت شش ماه از آن سپری میشود من یقین دارم این روز پرافتـخاردرتاریخ روشنفکران وطن مان بنام .
    ( روزهمبستگی نیـروهای ملی و مترقی افغانستــان ) مسماگردیده ازدسـت آورد های

بزرگ مبارزین صدیق و وطن پرست بحساب خواهد رفت.
    رفقآ – من منحیث یک رفیـق کوچک شما از زنـدگی فلاکت بار ملت بیچاره خـود چشم
    دیـدها وبرداشت های خیلی تـراژیدی که اصلا از تحریرآن حیا برایم مانع میشود داشتـم
    و دارم . بلی ، ملتی که هنوزنجات خویش را ازچنگال اجیـران بیگانه وستمگــران قـرن
    دروجـود شما سـراغ دارد ، با درد ودریغ تا حـال ما نتـوانستیم طبیـب درد خود باشـیم .
    وای به علاج دیگــران .
    بنآ، من یکبـاردیگـر ، بشما بـزرگـان وانسانهای قابـل حـرمت واحتراما پیشنهاد می نمایم
    چه زیبا خواهــد بود با شهامت وازخودگـذری ،با گام های متین واستــواربا درنظـرداشت
    رسالــت ملی میهنی درراه وحدت و یکپارچگی سازمانهای مربوطه قــدم برداریـــد .
    تا دشمنان سوگند خورده ملت ما بدانند که فرزندان یک خانواده دارای اخلاق ازخودگذری
    و گذشت انسانی بوده ازبروزهرگونه اختلافات سیاسی، قومی، نــژادی، لسانی ومنطقوی
    با عقـل سـالم وبینش علمی جلوگیری نموده افتخارات بزرگی را کمایی میکنند .
    ما اطلاعیـــه ها ،ابلاغیه، ونوشته های عالمانـه پرازلطف وازخود گذری تمام مسولیـن
    احزاب وسازمانها ی سیاسی را همه وقته ازطریق صحفه انترنیت بچاپ میرسد می بینیم
    ومی خوانیـم ولی آنچـه وجود ندارد کار وعمل درین رابطه است .
    دراخیــریکبار دیگـراز شما رهبران ، استادان و معلمین با تقوای وقابل حرمت صمیمانه
    تقاضا می نما یم . آرزو مندم نگذارید زمان و وقت بیشترازین از دست برود .
    برخیزید همدیگر را به آغوش بگیرید بسوی فردای امید ها وقــدم بردارید . درغیرآن روز

تا روز پراگنده و متلاشی گردیده تنه سارازخود وبیگانه خواهیــم شد .
    با عرض حرمت بی پایان
    تاج محمد ( فعال )
    مسوول نهضت فراگیرکشوراطریش
    7 ثـور 1387
    مُشاطرة هذه المقالة على: reddit

لا يوجد حالياً أي تعليق

اكنون الأربعاء 8 مايو 2024 - 10:04 ميباشد