پندار نو

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
پندار نو

سایت مستقل و غیر وابسته به احزاب و گروه های سیاسی

بهترین هدیه به روان پرشور ،حراست از آرمان های اوست!

admin
    Admin

تعداد پستها : 7126
    Registration date : 2007-06-20
    20121225

بهترین هدیه به روان پرشور ،حراست از آرمان های اوست! Empty بهترین هدیه به روان پرشور ،حراست از آرمان های اوست!

پست  admin

این بحث در صفحهء رستاخیز که آنرا مربوط سایت اصالت می پندارند و توسط یکی از کادر های برجسته جناح راوش حزب مردم گرداننده گی میگردد، به راه انداخته شد که گوشه های آنرا درینجا نقل میکنم.
    پیش از آن از توطئه گران خواهشمندم ( ازتهء دل) تا سر به گریبان ببرند و به توطئه ها نقطهء پایان بگذارند.
    ==================================================

Azim Babak‎‏
    بهترین هدیه به روان پرشور ،حراست از آرمان های اوست! 370673_100000045088473_1455909757_q
    درین دو روز آنقدر برای زنده یاد جلیل پرشور گریستم که سایهء یاء س بر سراسر روانم مستولی گردیده است.من خود را سخت مقصر میدانم که در اولین پرخاش های انترنتیِ سالهای پیشین نتوانسم که عظمت معنوی این شخصیت برومند جنبش مترقی و ح.د.خ.ا را درک کنم. بعدها تلاش کردم تا معذرت بخواهم اما پرشور بزرگوار رنجیده بود و تلاشهای من ثمری نداد. تصمیم داشتم این بار که به سویدن برگردد از طریق رفیق گرامی یعقوب هادی و یا رفیق عزیز حفیظ روند از او پوزش بخواهم ، اما با صد دریغ که دیگر برنگشت.
    امروز یکی دو نوشتهء او را خواندم و در پایان با خود گفتم آیا درین حزب و درین اروپا دیگر فردی همانند پرشور پیدا خواهد شد تا سراسر زنده گی دوران مهاجرت را وقف والا ترین آرمانهای انسانی سازد. او بیشتر به ما وشما و انسجام ما اندیشید تا به خودش.اما با دریغ ما عظمت او را بعد از رفتنش درک می کنیم.

بهترین هدیه به روان پرشور ،حراست از آرمان های اوست! Poshor10
    ‏‎
    بهترین هدیه به روان پرشور ،حراست از آرمان های اوست! 623582_100003759583202_1275581041_q

Sarwar Zehtab بسیار خوب بیان کردید بابک عزیز .بادرود

• بهترین هدیه به روان پرشور ،حراست از آرمان های اوست! 371039_100000222484890_470997936_q

Najib Yunusy بابک عزیز واقعا چه درد اور است شناخت بزرگمردانی چون پرشور بعد از مرگش. پس از گدشت هر روز عظمت این دلیر مرد بر جسته تر میشود.

Azim Babak رفقای عزیز زهتاب و یونسی!
      من در حیرتم که تا هنوز بعضی ها در آتش عقده وحسادت میسوزند و حتا یک روز پس از آنکه پیکر او در دل خاک آرامش یافت ، در سایت مشعل زیر نام مستعار وحید کینه و عداوت خود را با این رادمرد انقلابی پنهان نتوانستند.
      درین سه روز آن قدر در وصف پرشور شادروان نگاشته شد که دل هر شایق ترقی ، عدالت و سرافرازی مردم را به تپش بیشتر وا میدارد.
      برای من دلایل عداوت باند وطن با روشنگران و رهروان پیشرو جنبش مترقی روشن است اما مرا کینهء چرکین سرکرده های باندی به تعجب انداخته است که معدودی از اعضای پاک ضمیر حزب را باخود دارندو پشت فرزند شادروان ببرک کارمل و رفیق داود راوش سیما و نیات اصلی خود را پنهان میکنند. برای من باند وطن و این باند یکی اند.

• Azim Babak http://www.mashal.org/content.php?c=fauti&id=00222

بهترین هدیه به روان پرشور ،حراست از آرمان های اوست! Safe_image.php?d=AQAsSftQ7pOpf3Jn&w=90&h=90&url=http%3A%2F%2Fwww.mashal.org%2Fimage%2Fmenu

جلیل پرشور به جاودانگی پیوست www.mashal.org
      با تأسف واندوه فراوان خبر نبود فزیکی رفیق جلیل پرشور را اگاهی یافتیم وسخت متأثر گردیدیم.
      2 ساعت پیش · پسندیدم · پاک کردن پیش نمایش

• بهترین هدیه به روان پرشور ،حراست از آرمان های اوست! 623582_100003759583202_1275581041_q
      Sarwar Zehtab رفیق بابک عزیز درود بر شما ! من کاملا بخاطر دارم که پس از ختم یکی از گرد همای یعنی چند سالی پیش پس از انکه رفیق پرشور عزیز سخنرانی بسیار نقادانه و مستدل را ایراد کردند چون جواب قناعتبخشی در مورد شاخص های انتقادی وی پیدا نشد بعضی ها وی را به نام مریض روانی لقب دادند که متاسفانه این فرهنگ مبتذل تا هنوز بمثابه مریضی مزمن در وجود بسیاری از ما رخنه کرده است . یعنی کسیکه حقایق را باز گو کند فرد مریض محسوب میشود . باعرض حرمت

بهترین هدیه به روان پرشور ،حراست از آرمان های اوست! 275633_100002226498581_58039721_q

Ahmad Haidari من صحبت هایی زیادی با زنده یاد رفیق پرشور داشتم گرچه برایش گران تمام میشد در موبایل زنگ زدن ولی همیشه لطف میکردند.در انوقت مرض شکر اذیت اش میکرد.ولی خواست صادقانه اش در انسجام رفقا تا اخیر صادقانه بود.اخرین صحبت ما قبل از سفر اش گفت ای کاش که رفقای ما که حرف های رایگان را برای جلوگیری از باهم بودن ما میزنند سری حداقل برای یک هفته به داخل کشور بزنند.نوشته زیبا بابک عزیز،گرچه من در ایام زنده گی شان نیز مناسبات احترامانه و صمیمانه داشتم و حرف هایش را میدانستم و بسیار اش حرف های من و صد ها رفیق اش هم بود.و امروز درنبود اش هم برای من با خواست های شریفانه اش زنده اند.بابک عزیز ما وشما عمری را شانه به شانه در خط های اول با صمیمیت و از خودگذری سپری کردیم چنان بود که هرکدام حتی اماده بودیم جان خود را سپربسازیم تا رفیق ما زنده بماند.بخاطر کشیدن پیکر خون الود رفیق شهید خود چندین زخمی میدادیم ولی رهایش نمیکردیم.رفیق پرشور ما مانند هر رفیق دیگر کینه در دل از رفیق خود نداشت و روح اش هم چنان خوشنود خواهد بود تا رفیق بابک عزیز اش مثل همیشه درکنار رفقایش اخرین کوشش هایش را برای نزدیک شدن و باهمی رفقایش انجام بدهد.انهایکه حتی از مرگ رفیق خود در اغده گشایی ها ووو استفاده میکند درنزد رفقا و فرهنگ افغانی مردود و بیگانه است.سخن اخر اینکه ارزومندم از سخنانی که با رفقا توده یی،صدیقی،زیارمل،داود رزمیار ،کرنزی و کاوه کارمل زده اند.که من هم اگاهی دارم و رفیق سرخابی هم ،این رفقا زمان انرا پیدا کنند که رفیق شان پرشور چه صادقانه ان حرف ها را برایشان زده بود نه برای گرفتن مقام!؟ ریاست شورای اروپایی ووو حالا که این احدس هم عملی وجود ندارد.

مُشاطرة هذه المقالة على: reddit

لا يوجد حالياً أي تعليق

مواضيع مماثلة

-

اكنون الخميس 2 مايو 2024 - 18:51 ميباشد