پندار نو

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
پندار نو

سایت مستقل و غیر وابسته به احزاب و گروه های سیاسی

نامهء سرگشدهء سيد موسي عثمان هستي

admin
    Admin

تعداد پستها : 7126
    Registration date : 2007-06-20

نامهء سرگشدهء سيد موسي عثمان هستي Empty نامهء سرگشدهء سيد موسي عثمان هستي

پست  admin الأربعاء 1 أبريل 2009 - 5:22

نامهء سرگشدهء سيد موسي عثمان هستي Mosaosman4
    نامه سر کشاده
    مخالفت های سلیقوی من چرا باین اشخاص رخ داد؟
    آقای رسول رهین استاد مستقیم من در دانشگاه کابل بود، وآقای دریادلی که از یک فامیل باشرف است ،من با آن فامیل از نزدیک شناخت دارم ،خانم ثریا که دختر یک مبارز با شرف بود، با من سلام سرکوچه داشت ،خانم فرشته که از هم وطنان من است، وروابط نزدیکی به من داشت.
    من در نامه ها در تلفن با اشخاص فوق صحبت هایی داشتم، وخواهش از نزد شان کردم، که دنبال مجاهد وشورای نظار نگردید، این ها در دامن دستگاه های جاسوسی ومنفعت طلبی بزرگ شده اند. ابروی شان ریخته، ابروی شما را هم می ریزانند. دیروز سایت خاوران را خواند دیدم درد دلی که من با این دوستان کرده بودم، امروز نویسندگان خاوران آن را بر روی سایت خاوران ریختند.من نمی دانم این بار رسوایی را کی برشانهء ملامتی می برد؟
    جلو اشتباه را که از هر جا بگیرید، به پیروزی شخصیت انسان می انجامد. باز هم به این دوستان توصیه می کنم ،که دست از تبلیغ به نفع این اشخاص بردارند وعکسهای منحوس این دار ودسته را از سایت های خود بکشند.ودر صف ملت خودبرگردند .وعلیه فاشیست های تمام ملیت ها مبارزه کنند .خصوصاً علیه فاشیزم قبیلوی که مزدوران امریکایی، ناتو، وای اس آی استند، که سر جنبانان این فاشیستان امروز کرزی، جلالی، اشرف غنی احمد زی، گل آقا شیرزوی، خلیل زادوعبدالله که نیم پشتون ونیم فارسی است وهم در میخ می زند وهم درنعل وفاشیستان دیگرملیت هارا بدنبال خود در انتخابات کشیده اند بشکل مزدوروجاسوس بخاطرهدف شوم باداران خود از آنها استفاده می کنند .
    بااحترام سیدموسی عثمان هستی
    نوت:در حالت مریضی تب شدید که سبب این نوع مرض ها پیری است این نامه را با عجله نوشتم طنز این جریان را در یکی از سایت ها در هفته اینده بخوانید

اين مطلب آخرين بار توسط گرداننده در الأربعاء 1 أبريل 2009 - 14:49 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
    admin
    Admin

تعداد پستها : 7126
    Registration date : 2007-06-20

نامهء سرگشدهء سيد موسي عثمان هستي Empty رد: نامهء سرگشدهء سيد موسي عثمان هستي

پست  admin الأربعاء 1 أبريل 2009 - 6:15

نامهء سرگشدهء سيد موسي عثمان هستي S33o8n

مواضيع مماثلة

-

اكنون السبت 27 أبريل 2024 - 15:01 ميباشد