پندار نو

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
پندار نو

سایت مستقل و غیر وابسته به احزاب و گروه های سیاسی

نامهء محبوب الله زارع

admin
    Admin

تعداد پستها : 7126
    Registration date : 2007-06-20

نامهء محبوب الله زارع Empty نامهء محبوب الله زارع

پست  admin الأحد 8 فبراير 2009 - 3:31

محبوب الله زارع

عزیز خواننده گان سایت های انترنتی مترقی افغانی!

مسرت دارم بهانهﺀ میسر گردید که بعد از یک وقفهﺀ طولانی، اینک بار دیگر عرض ادب می نمایم٠ به اطلاع خواننده گان گرانقدر می رسانم که من از یک سال و اندی بدینسو تا لحظهﺀ نگارش این سطور، بنا بر معاذیری که به دشواری های زنده گی خودم مربوط اند و زیاد هم برای خواننده گان جالب توجه نیستند هیچ مطلبی برای نشر به کدام سایت انترنتی نفرستاده ام چون فرصتی برای نوشتن در اختیارم نبود٠ درین اواخر با تعجب و حیرت متوجه شدم که بازهم مانند یک واقعهﺀ چندین ماه قبل ﴿کسی می خواست بدگوئی هایش در مورد رهبری کابل نهضت فراگیر را به نام من نشر نماید﴾ از نام اینجانب سوﺀ استفاده شده است٠

در فاروم خوب پندار اعتراض گردیده که "مقالهﺀ جدید محبوب الله زارع چرا سانسور شد؟" و سایت وزین اخبار افغانستان به اطلاع می رساند: "از محترم محبوب الله زارع خواهشمندیم نوشتهﺀ اخیر خود را در مورد وحدت مستقیمأ به ما جهت نشر بفرستند"٠

درین رابطه به پیشگاه خواننده گان عارض میشوم که اگر مقالهﺀ "در مورد وحدت" به سایتی ارسال شده است، قطعاً چکیدهﺀ قلم من نیست و کمترین آگاهی نیز از آن ندارم بلکه به احتمال قریب، شخص بی نام و نشانی تلاش نموده تا بخاطر نشر اراجیفی از نام من استفادهﺀ نا جایز کند و بدین طریق هویت خود را پنهان سازد در غیر آن اگر پسندیده می نوشت می توانست آنرا به نام اصلی خودش جهت نشر به سایت ها بفرستد٠

افرادی که جرئت به خرچ می دهند و دست به قلم می برند مکلف اند درس اخلاق متناسب به ارزش قلم را نیز فرا گیرند و نام دیگران را به هر بهانهﺀ که باشد به سرقت نبرند٠

از سایت های مترقی افغانی صمیمانه تمنا میگردد تا درین زمینه کمی تجسس و کنجکاوی نمایند و هر "سه برگه و لاله زار" یا "بتهﺀ فقیری" را با نشانی جعلی نپذیرند٠ فاروم پر ارز پندار احتمالاً به این نکته توجه مبذول داشته و "خط" آن آقا را به نشر نرسانیده است که از گرداننده گان محترم آن سپاسگذاری مینمایم٠

با طلب پوزش، به دلیلی که در بالا بدان اشاره شد، در حال حاضر نمی توانم خدمت خواننده گان ارجمند برسم٠ یار زنده صحبت باقی٠

با احترام

مواضيع مماثلة

-

اكنون الإثنين 20 مايو 2024 - 16:14 ميباشد