پندار نو

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
پندار نو

سایت مستقل و غیر وابسته به احزاب و گروه های سیاسی

پاسخ محبوب الله زارع اصلي به محبوب الله زارع 2

admin
    Admin

تعداد پستها : 7126
    Registration date : 2007-06-20
    20070926

پاسخ محبوب الله زارع اصلي به محبوب الله زارع 2 Empty پاسخ محبوب الله زارع اصلي به محبوب الله زارع 2

پست  admin

دوست گرامی عظیم بابک!

جعلنامۀ "محبوب اله" جعلی را بدست آوردم، یک دنیا سپاس٠ حال بعد از اینکه نامۀ "محبوب اله زارع دومی" را نشر کردید امید وارم هم قناعت شما و هم قناعت خواننده گان حاصل شده باشد که کسی به خود جرئت داده است به پندار دروغین "وقتی یک نام مستعار بر سر زبان ها شد همه به همان نام می نویسند" سر همه کلاه بگذارد٠ به اطلاع این آغا می رسانم که محبوب الله زارع نام مستعار سر زبانها نیست و تا کنون هیچ کسی به استثنای این آغا اینگونه بی حرمتی نسبت به اینجانب نکرده است، اگر این کار می شد من قبلاً اعتراض ام را بلند می کردم، تمام مقالات محصول قلم اینجانب و به نام اصلی اینجانب نشر شده اند٠ فراوان دوستانی دارم که مرا میشناسند٠ به دلیل اینکه در افغانستان در رده های متوسط و بالای حزبی و دولتی کار نکرده ام فعالین امروزی سازمان های بازمانده از ح د خ ا و گرداننده گان رسانه های طباعتی و الکترونیکی فعال در اروپا شناختی با من ندارند و بنا بر دلایلی که دارم و مجبور هم نیستم آنها را برای کسی توضیح دهم نمی خواهم آدرس و شمارۀ تیلفون ام را رکلام کنم و عکس ام را به کسی بفرستم٠

اکنون چند حرف کوتاه به ارتباط "کاهدان نامۀ" محبوب اله جعلی:

- الله را " اله " نوشتن در رسم الخط فارسی اشتباه است و کسانیکه در نام خود پسوند " الله " دارند اگر باسواد باشند آنرا " اله " نمی نویسند٠ خطای املائی در متن نوشته دور از امکان نیست ولی آنهای که نامهای متداول را غلط می نویسند یا بی سواد اند ( درینصورت صلاحیت نگارش سیاسی را نیز ندارند) و یا سواد مسجد دارند که اهمیت نگارش را نمیدانند، مسئولیت آنرا درک نمی کنند و باسبکسری مثل "محبوب اله" و دیگر افرادی ازین درجه به نام دیگران دستبرد میزنند٠

- از محتوای نامۀ "محبوب اله" بر می آید که وی با تائید از نامۀ سر گشادۀ محترم داکتر سلیم مجاز عنوانی رئیس مجلس موﺀسسان نهضت فراگیر صلح و دموکراسی افغانستان خواسته است مجلس موﺀسسان نهضت فراگیر و رئیس آن در کابل را مورد حمله قرار دهد و برای ادامۀ غوغا پراگنی در آینده حمایت محترم داکتر مجاز را جلب کند٠ من برداشت محترم مجاز را از جنبش چپ افغانستان بخصوص اینکه نسبت به بعضی سازمان های دارای هویت روشن چپ دموکراتیک احساس غیر دوستانه دارند قابل تائید نمیدانم و کار بخاطر بسیج تمام نیروهای واقعی چپ دموکراتیک را ضروری میپندارم٠

- در "کاهدان نامه" که واقعاً در کاهدان تحریر یافته است به شخصیت افراد تعرض صورت گرفته که به نظر من خلاف تمام آداب و نزاکت های نوشتاری و گفتمانی میباشد٠

به آقای "محبوب اله" پیشنهاد میکنم که اگر خواب و خیالی در سر دارد لطفاً آنرا به نام خود و یا کدام نام دیگری بنویسد و برای بنده مزاحمت ایجاد نکند٠

اگر گرداننده گان محترم سایت های انترنتی نیز به این مسئله توجه فرمایند و اجازه ندهند تا آدمهای بی هویت به نام و شخصیت دیگران بی حرمتی کنند کار صوابی میکنند٠

با احترام
    مُشاطرة هذه المقالة على: reddit

لا يوجد حالياً أي تعليق

مواضيع مماثلة

-

اكنون الجمعة 19 أبريل 2024 - 22:14 ميباشد