پندار نو

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
پندار نو

سایت مستقل و غیر وابسته به احزاب و گروه های سیاسی


  اعتراف آقاي ترامپ و ترمپت نوازي دولت افغانستان

  avatar
  admin
  Admin

  تعداد پستها : 7126
  Registration date : 2007-06-20
  20190109

  اعتراف آقاي ترامپ و ترمپت نوازي دولت افغانستان Empty اعتراف آقاي ترامپ و ترمپت نوازي دولت افغانستان

  پست  admin

  اعتراف آقاي ترامپ و ترمپت نوازي دولت افغانستان 116
  میرعبدالواحد سادات
  اعتراف آقاي ترامپ و ترمپت نوازي دولت افغانستان
  سخنان اخير آقاي ترامپ مبني بر ذيحق بودن اتحادشوروي وقت در اعزام قوتهاى نظامي ناشي از حضور تروريستان بكشور ما چنان روشن و پوست كنده بيان گرديده كه احتياج به هيچگونه تفسير و ماست مالي ندارد .
  البته اولين بار نيست كه سياست مداران بلند پايه و طراحان ستراتيژى امريكا به حضور گروه هاي تروريستي قبل از آمدن قواي نظامي اتحادشوري اعتراف مينمايند، برژينسكي طراح اصلي ستراتيژي "جهاد مقدس" و كشانيدن پاي قواي نظامي شوروي به افغانستان بارها و منجمله در كتاب خود  به اين حقيقت اعتراف و هنري كيسنجر وزير خارجه اسبق و ديپلومات برجسته بين المللي، خانم كلينتن هر كدام با عباراتي مختلف درين ارتباط صحبت هاي داشته اند.
  اهميت استثنائى اعتراف آقاي ترامپ اين است كه در زمان سكاندارى قصر سپيد و اولين رئيس جمهور امريكا است كه اين سخنان را به زبان مياورد .
  درين ارتباط  "استيضاح" دولت افغانستان و آنهم در مورد "جهاد" افغانستان از شهكارهاي ديپلوماسي دولت پنداشته ميشود . مثل انكه درين بيشتر از چهار دهه اين ارگ نشينان است كه همچون اصحاب كهف بخواب بوده و نميدانند كه نزد صاحب دعوا، خير آن است كه از " شهادت " بگذري و در غير آن اين موضوع از كفر ابليس نيز معروفتر و شهره آفاق است و شايد به همين خاطر است كه رهبران تنظيم هاي "جهادى" و مدعيان مولتي ميليونر  "جهاد" كه تعداد شان كم نميباشد، يخن آقاى ترامپ را رها نميكردند .
  بسيار خوب خواهد بود تا دولت افغانستان به عوض اين وضاحت خواهى هاى "انتخاباتى"، كه آب به آسياب پاكستان، ايران و ارعابيون عرب ميرزد، بر طبق احكام قانون اساسى و متكى به مصالح و منافع عليايى كشور بخش ديگر سخنان آقاى ترامپ مكث نمايد كه ناقض استقلال و حاكميت ملى افغانستان ميباشد و از گشايش صفحه جديد و خونين ديگر در ستراتيژى خونبار مردم ما هشدار ميدهد.
  مُشاطرة هذه المقالة على: redditgoogle

  لا يوجد حالياً أي تعليق


   اكنون الخميس 3 ديسمبر 2020 - 7:44 ميباشد