پندار نو

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
پندار نو

سایت مستقل و غیر وابسته به احزاب و گروه های سیاسی

تبصره اي بر نوشتهء روند

admin
    Admin

تعداد پستها : 7126
    Registration date : 2007-06-20
    20080331

تبصره اي بر نوشتهء روند Empty تبصره اي بر نوشتهء روند

پست  admin

در اين آواخر جلسه كشور دنمارك نهضت دموكراسئ و ترقي آفغانستان داير گرديد كه بدون شك رفقائ ما در سراسر دنيا از آنچه كه در درون جلسه گذشته است توسط رفيق محترم حفيظ روند اطلاع حاصل نمودند.از بنده نيز دعوت بعمل آمده بود تا در اين نشست حضور يابم ولي از كشمكشها و صف بندبهائ جديدئ قومئ و زباني كه متآسفانه دامنگيررفقائ خوب و سابقه دار مادر شورائ دنمارك گرديده اند ,مطلع بودم لهذا نخواستم, تا به اين مرض مضحك دجار گردم,ازاشتراك در آن صرفنظر نمودم. رفيق روند در حالي راز جلسه خويش را با استفاده ازوسيله مدرن انترنتئ فاش ميسازند كه دشمن سوگند خورده هنوز يخن ما ر ننموده,هر روز و شب زن و فرزند ما بخاطر بي اتفاقي هائ من و تو در رسانهائ دشمن دشنام هائ ركيك ميشنوند, حقير و توهين ميگردند,شهيد گلگون كفن ات را كشته رژيم كمونيست ميپندارند حق و حقوقئ برايش قايل نيستند,يتيمان و بيوهائ رفقاي شهيدما گرسنه اند,نان و لباس ندارند,آما دريغاكه من وتو سرگرم بدنامي يكديگريم, پاجه ها را بر زده ايم تا مقام و منزلت را در شورائ با اصطلاح اروپائ نهضت كسب نماييم ,و آنرا به دوران حاكميت مقايسه نموده, اگر شود ,باز موتر, جوكئ, اپارتمان نصيب مان گردند(آلان رفقائ كه درخارج كشور بسر ميبرند از تمام امكانات مادي برخوردارند). واه به حال يتيمان و بيوه هائ رفقائ ما.من در حاليكه در بسآ موارد بارفيق روند همنوا هستم, مادر رابطه به ارسال كمك ها ئ مالي وحق الغضويت ها مستقيمآ بمركز,نظر همسان داريم.

رفيق گرامئ روند!
    افغانستان در حاليكه 95درصد سكنه آن از سواد محروم آند,آگاهئ سياسي ندارند ,در شرايط كه جنگ هنوز بيداد ميكند وروزنه صدها هموطن ما شهيد ويا متضررميشوند,آيا لازم است آنچه كه عجالتآ مقدور نيست به آن دامن بزنيم,غوغا بر پا كنيم ,پشتون ها بردند وتاجيك هاعقب ماندند,و شعار نظام فدرال را سر دهيم.(از ترس اينكه مرا نيز در جمله شوونيست ها قرارندهيددركل به نظام فدرال مخالف نبوده , ودر شرايط كنوني آنرا مردود ميشمارم). در رابطه به طرح هائ بغضي از رفقائ آرشد رهبري درمورد نظام دلخواه تان كافي است كه انها خانواده بزرگ ما را (ح د خ ا) را خاص بخاطر مقام از دست رفته شان رها نموده ,به تبار و مذهب خويش رو آوردند,هزار ها توبه كشيدندو به گذشته مملو از افتخارات خط بطلان.

رفيق روند!
    استفاده وبكار برد اصطلاح شوونيست با آدرس نظام حاكم وحزب عظمت طلب افغان ملت درست بكار برده شده ولي فراموش تان نگردد كه در نظام و خارج نظام حلقات معين وجود دارند كه در گذشته هائ دور ما آنها را سازمانهائ چپ افراطي ,ناسيوناليستهائ تنگنظر و سكتاريست ميناميديم.لقب قهرمان ملي به احمدشاه مسعود فيصله ننگين همين نظام فاسد است ,درحاليكه شهدائ نازنين وباوقار حزب شهيدان و قهرمانان(حزب دموكراتيك خلق افغانستان)را كشته شده
    گان رژيم وملحدين مينامند زبان تان بسخن نميايند.

نهضتي هائ شريف مقيم دنمارك!
    شما ها كه يك عمر مبارزه عادلانه و برحق را بخاطر نجات زحمتكشان كشور نموده ايد,ودراين راه زحمات زيادي را متحمل شده ايد,زندان,شكنجه,غربت وهزاران مصيبت را تجربه نموده ايد,به اختلافات سليقوئ ,خودپسنديها,خودمحوريها,تكبر,دامن زدن به مسآيل قومئ و زبانئ كه شايسته هيج حزبي در گذشته ونهضتي هائ امروز نيستند ,نقطه پايان بخشيده, مشكلات را از طريق تيلفون ويا هم در نشست هاي جمعي و فردي حل و فصل نماييم.با عرض آدب و احترام .
    مالك لكنوال. دنمارك

تبصره اي بر نوشتهء روند Pendar_home2
    مُشاطرة هذه المقالة على: reddit

لا يوجد حالياً أي تعليق

مواضيع مماثلة

-

اكنون الجمعة 29 مارس 2024 - 4:53 ميباشد