پندار نو

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
پندار نو

سایت مستقل و غیر وابسته به احزاب و گروه های سیاسی


  پيام رفيق هادي به نبي آرين گردانندهء سايت پندار

  avatar
  admin
  Admin

  تعداد پستها : 7126
  Registration date : 2007-06-20
  20130103

  پيام رفيق هادي به نبي آرين گردانندهء سايت پندار Empty پيام رفيق هادي به نبي آرين گردانندهء سايت پندار

  پست  admin

  وجدان اعتراف به اشتباه در وجود همه نه مرده است

  پيشنهاد نبي آرين که فعلأ هيچگونه روابط تشکيلا تي با احزاب سياسي نداشته و از جمله رؤسا هم نمي باشد
  امروز مورخ 16 جنوري 2013 در سايت خواناي پندار جمله فوق نظرم را جلب نمود، که فکر ميکنم گرداننده عزيز پندار به اين طريق خواسته اند اشتباهء عوض گرفتن نام محترم نبي آرين که چندي قبل يادداشتي را متوجه من ساخته بودند به جاي نام آرين تني از روساي ترکيب شوراي پي آمده از جعل انتخاباتي را به توجه نويسنده برسانند. در حالي که از گرداننده عزيز سايت خوناي پندار تشکر ميکنم . و درضمن با ياد هاني اينکه نظر خود را طي يادداشتي در مورد يادداشت رفيق نبي آرين قبلآ تقديم نموده‌ام ميخواهم اشتباه گرفتن نام رفيق محترم نبي آرين را در جمع مسئولين شورا هاي برآمده از تقلب نيز پوزش بخواهم.
  واقعيت اين است که رفتار هاي توطئه گران وتلاش هاي مذبوحانه آنان فضا را بسيارمکدر و مغشوش ساخته است. اين توطئه گران آنقدر بي اعتماد و بي باور شده‌اند که حتي نام آن‌ها ميتواند شک ايجاد کند.
  مساله جدا سازي را که من در نوشته خود ازنام يکتن روساي آن‌ها عنوان نموده‌ام آن‌ها اين عيب و علت را نه در يک نوشته و يک مقاله، بلکه در رفتار هاي مکررشان بخوبي به مشاهده رسانده اند .
  فرا خواندن پلينوم که آنرا بالاي هيات مذاکره رفقا استاد حليم بهروز ودردمند تهمت ميکنند خودش يک اعلان جدا سازي است. رفقا توجه فرمايند. رفقاي شوراي مرکزي در خانه رفيق بزرگر گرامي بتاريخ 8 جدي 1391 جلسه نمودند در همين جلسه بود که هيات مذاکره تعين گرديد. اما اعلان تدوير پلينوم در جلسه کميته اجرائيه برآمده از جعل به تاريخ 14 قوس 1391 صورت گرفت.
  اعلان آماده گي به پلينوم با اين چنين تفاوت زماني معلوم است که نه در نتيجه مذاکره ، بلکه براي پيش برد پلان هاي توطئه صورت گرفته که خواسته اند با ياد کرد از هيات مذاکره پلان هاي خود غرضانه شان را پوشش بدهند .
  باز هم به تکرار ميخواهم اينرا بگويم اعلاميه اي که از نام محمد داوود راوش در مورد هيات مذاکر وتدوير پلينوم نشر شده است. اگر با روحيه حزبي است بايد روشن ساخته شود که روي تدوير کدام پلينوم با هيات مذاکره به موافقه رسيده است؟ تا آنجا که روشن است هيات مذاکره خواستار پلينوم فوق‌العاده تشکيلاتي است در حالي که هيات مذاکره حامل اين طرح 24 روز بعد از اعلان پلينوم ميباشد. از نظر رفقاي شرافتمند اين‌ همه حاشيه روي ها از اصل مساله کدام واقعيت‌ها را صحه ميگذارد؟ از نظر اين قلم اين‌ها همه جز وقت گذاراني براي تطبيق پلانهاي توطئه چيزي ديگر را افاده نميدهد .
  به اينترتيب اين تصحيح که نام ريس آرين را با رفيق نبي آرين عوض گرفته بودم بهانه اي بدست داد که صحنه سازيها و بهره برداري ها از نام هيات مذاکره را هم به توجه رفقاي ارزشمند برسانم.
  تفکرسالم جاويدان باد
  محمد يعقوب هادي

  + نوشته شده در ساعت توسط
  ..........................................................................................................................................................


  گرداننده پيشين پندار تازه به تعطيلات رفته است.پندار تا آگهي بعدي توسط محترم آرين گرداننده گي ميگردد.

  E_Mail:
  abdul_aryan@yahoo.com
  مُشاطرة هذه المقالة على: redditgoogle

  لا يوجد حالياً أي تعليق


   اكنون الأربعاء 2 ديسمبر 2020 - 12:10 ميباشد