پندار نو

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
پندار نو

سایت مستقل و غیر وابسته به احزاب و گروه های سیاسی

پاسخ کوتاه به پرسش کوتاه سايت اخبار افغانستان

admin
    Admin

تعداد پستها : 7126
    Registration date : 2007-06-20
    20080229

پاسخ کوتاه به پرسش کوتاه سايت اخبار افغانستان Empty پاسخ کوتاه به پرسش کوتاه سايت اخبار افغانستان

پست  admin

عالیقدر دوکتور سلیم مجاز!
    خبر و مطالب ذیل در سایت شما به نشر رسید:

دیمتریس كریستوفیاس رهبر حزب كمونیست قبرس به حیث رییس جمهور آینده قبرس انتخاب شد

پاسخ کوتاه به پرسش کوتاه سايت اخبار افغانستان CHRISTOFIAS

نتایج انتخابات ریاست جمهوری که در جزیره قبرس بروز یکشنبه گذشته آ غاز شده بود اعلان گردید . دیمتریس كریستوفیاس رهبر حزب كمونیست قبرس به حیث رییس جمهور آینده قبرس انتخاب شد. این یک رویداد بی مانند است زیرا اولین بار در تاریخ جهان در یک کشور غیر کمونیستی در انتخابات عمومی آزاد که کاندید های متعدد وجود دارند رهبر یک حزب کمونست درانتخابات ریاست جمهوری پیروز می شود.

سکوت شگفتی آور سایت های وزین و ترقی خواه مشعل،مهر، پندار ،اصالت و سایر سایت های ترقی خواه در باره دوخبر بسیار مهم فوق و ذیل

پاسخ کوتاه به پرسش کوتاه سايت اخبار افغانستان Nur_Mohammed_Taraki

قابل توجه مورخین

درین اواخر در شماری از تارنما های افغانی اسنادی از سفارت خانه های امریکا به نشر میرسد. یکی ازین اسناددرین روزهای اخیر در سایت خاوران نشر شده که درباره گویا تماس های نور محمد ترکی با سفارت امریکا است . آدرس انترنتی این سند قرار ذیل است:
    http://www.icdc.com/~paulwolf/pakistan/khalq20mar1965.htm
    من کمی کنجکاوی کردم و بخش اخیر آن یعنی khalq20mar1965.htm را حذف کردم که آدرس ذیل باقی ماند:
    http://www.icdc.com/~paulwolf/pakistan
    به این آدرس که مراجعه کردم صد ها نامه و سند در باره پاکستان و افغانستان یافتم.اینکه این اسناد تاچه اندازه از حقیقت نمایندگی می کنند مربوط قضاوت مورخین ماست.به هر صورت برای مورخین وپژوهش گران ما و افراد ی که در جستجوی حقایق هستند کاوش درین صفحات تا زمانیکه از کهکشان انترنت حذف نشده اند یک مصروفیت دلچسپ خواهد بود.
    ترجمه سند درباره "گزارشدهی نورمحمد تره کی بسفارت امریکا" که درسایت « خاوران» به نشر رسیده است
    بازهم دربارۀ راپوردهی نورمحمد تره کی بسفارت امریکا
    دسمبر 1963

پاسخ ما:
    سایت پندار رسانهء خبری نیست .ازینرو، ما شبکه های خبری منجمله سایت اخبار افغانستان را در صفحهء نخست تارنمای پندار لینک داده ایم.ما فقط مضمون ها و تفسیر ها را در رابطه به خبر به نشر میرسانیم.

در مورد نورمحمد تره کی تبصره ای بما رسیده است که در برگ دیدگاه ها به نشر میرسد.
    شاد و مسعود باشید!
    با عرض حرمت
    پندار
    پاسخ کوتاه به پرسش کوتاه سايت اخبار افغانستان Pendar_home2
    مُشاطرة هذه المقالة على: reddit

لا يوجد حالياً أي تعليق

مواضيع مماثلة

-

اكنون الجمعة 29 مارس 2024 - 11:25 ميباشد