پندار نو

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
پندار نو

سایت مستقل و غیر وابسته به احزاب و گروه های سیاسی

صبغت اله مجددي رييس مشرانو جرگه يا...

admin
    Admin

تعداد پستها : 7126
    Registration date : 2007-06-20
    20080203

صبغت اله مجددي  رييس مشرانو جرگه يا... Empty صبغت اله مجددي رييس مشرانو جرگه يا...

پست  admin

اشرف هاشمی

صبغت اله مجددی؛رییس مشرانو جرگه یا سخنگوی فتوادهنده گان بی خبر از دین

حالا جهان انقدر کوچک شده که تصور ان غیر ممکن است از یک گوشه با کلیک وسوچ نمودنئ یکی چند دکمه در هر کجایی دنیا سر زده میشه از هر انچه که میگذرد مطلع و انچه بخواهی به اطلاع دیگران میرسانی .قرن بیست ویک است – انقلاب ساینس و تکنولوزی بمراحل چشمگیری رسیده که نمیتوان ان را نادیده گرفت.
    افغانها نمیتوانند که دیگر بشیوه های قرون وسطایی زندگی را پیش برند و هر انچه را که دیگران خود- بخود لازم نمیبینند بر دیگران تحمیل و فرمانبردار بی وچون وچرا شان باشد. اگر گفت بخوان بخواند اگر گفت برو برود و اگر گفت بمیر بمیرد واگر اعدام باید اعدام شود..............................
    خداوند خود میفرمایید که هر که بیشتر در مورد من تحقیق و تجسس مینمایید به همان اندازه او نسبت به من علاقه دارد و کتاب اسمانی را (قران ) من بشما فرستاده و من نگهبان ان هستم .
    نمیدانم که ترس این تکه داران اسلام از چه ودر کجا هست؟ ایا مقاصد و اهداف انها واقعا برای اسلام است و یا تحت نام اسلام بر ضد اسلام . که واقعا مشکوک برانم که انها در راه خیر و ثواب گامی که نگذاشته اند و نخواهند گذاشتند ولی تیشه در ریشه های اسلام میزنند.
    نمیخواهم بحث را بدرازا بکشم میخواهم در دوسه حوادت اخیر که عبارت از عیسوی شدن عبدالرحمن – ترجمه ویا تالیف قران تو سط غوث زلمی و پرنت نمودن پرویز کامبخش از انترنیت مکثی کوتاهی نماییم .
    دین و یا مذهب راهی است که انسان از طریق ان خود را بخداوند پیوندداده اعمال نیک کشت میکندتا ثمره اش را دردنیا دیگر بچیند کار خیلی مشکل است که یکنفر نخواهد بجنت برود و تو بزور روانش کنی بیاد دارم که دوستم برایم تعریف میکرد که حدود پنجاه سال پیش یکی از افراد قریه شان نماز نمیخواند روز های سرد زمستان همه مردان بیکار و در افتاب سه کنجی دیوار مسجد مصروف صحبتهای زمانی خود بود ند که بی نماز از مقابل شان عبور کرد مرد بزرگتربجوانان هدایت داد تااورا بزور غسل دهند تمیز کنند وتا وقت نمازاماده اش کنند که همه کارها تاچشم زدن انجام شد مرد بی نماز که دید مقاومت اثر ندارد بناچارتسلیم ملا اذان ومردم هم خنده کنان داخل مسجد شدند صف ها بسته جوان را که چون جایش انجا نبود ولی بخاطر بار اول است یا مهمان بود بصف اول جابجا کردند همه نماز خواند واو میخندید ووقتکه نماز تمام شد همه برایش تبریکی اولین نمازش را دادند وخندهایش رابرویش نکشیدند جوان در جواب گفت مه که نماز نخواندم تبریکی چرا به مه میدهید همان کار زور شما همین کار زور من . روی به امر کرده گفت کاش بجای زور زبان میداشتی . امر که اخر حرف اورا دانسته بود خموشی اختیار کرده یکی از خوشخدمتانش بیدرنگ جواب داد که بلی او هم زبان دارد و هم زور دیدی. ولی بی نماز لب خند زده گفت بزورش که تسلیم شدم اما مطمینم اگر زبان داشت بزورهیچ وقت متوصل نمیشد و با چند حرف شرین وبا منطق هم دل من خوش وهم بجای خنده الحمد وقل هوالله میخواندم.
    این تنها عبدالرحمن نیست که به عسویت پیوسته هزاران هزار عبدالرحمن دیگر نیز خارج را گذاشته در همان داخل است که براه او میروند داد زدی فریاد کردی حکم اعدام بریدی ولی هیچ چیزی نتوانستی برای اسلام که هیچ خدمتی که نمیشه بیقین برای بد نامی اسلام بهترین عمل را انجام دادید . ایا نمیشد بجای این همه رسوایی فتوا های نا حق داد وبیداد های بیجا جلسات و پارلمان بازی ها اورا بناز ونوازش در محضر عالمان با منطق واستدلال دلجویی میکردند که میشد ولی انوقت اسلام نیک نام میگردید و این خواست انها نیست .
    اقای غوث زلمی چه کار کرده تالیف کتاب خدا را انجام داده بپذیریم که همه اش را از خود ساخته که نساخته است بازهم تا این همه ماجراجویی برپا نموده ووحشت دیگر پیشکش نمودند در حضور خبرنگاران و زورنالستان چه با صفا میبود هر ورق به بحث عالمانه قرار میگرفت تابرخود وحشیانه .
    اقای پرویز کامبخش پسری عزیزم شما این برگه را از انتریت پرینت نموده اید بمطالعه ما رسید در اینجا ما متو جه شدیم که تو خود سید و ریشه یی پیغمبری داری این ایت در اصل چنین است و چنان تعریف شده . تا او هم متوجه میشد وسایرین هم در روشنی قرار میگرفت و او خود مبلغ حقیقت میگردید
    اصل موضوع در کجاست ایا اینها با این اعمال خود اب به اسیاب کی میاندازند چه مقاصد در قبال این اعمال خود دارند شاید هم منطق گفت و شنود را درخود نمبینند که از احتمال دور نیست.وشاید اگر ازخودشان پرسیده شود گویند که ما وقت ان را نداریم که با هریکی جداجدا مباحثه کنیم که این کار شان دروغ محظ خواهد بود زیرا با تخریب ساعت ها در پشت میزها نشسسه و حکمهای ناحق صادر میکنندکه میشد این زمان منفی بافی ها را در راه مثبت سازی بمصرف میرساندند.
    انچه در باره این سه افغان گذشته از نمونه های هزاران اند که درمورد تک تک اینها صدها حرف بمیان امده نمیخواهم بیشتر از این دوستان رابدرد سر بیاندازم ولی باید درمورد اخرین ان که صدور حکم خودسرانه مجددی و گرفتن دوباره درمورد اعدام پرویز کامبخش است باید بگویم که چگونه اشتباه تخنیکی در دستگاه دولت وجود دارد که باعث مرگ انسان میشود چگونه این عمق سالاران بخود جراات میدهند که هر چه دل شان بخواهند انجام دهند اینها به اسم مشران چه بازی ها طفلانه را براه میاندازند دلایل احمقانه تر از ان که میاورند که این کار محکمه است که درحق او چه کار میکند این ریس مشران تا حال درک نکرده بود که این استقامت کارش نیست دوره انتصابی اش دارد بپایان میرسد ولی تازه او متوجه میشود که مداخله بیجا بوده واشتباه است این عمل را میشود نمونه گفت - همه عمری این رهبران یا مشران کاذب با اشتباهات و خطاهای نا بخشودنی همراه بود ه وسنگینی ان شانه های مردم بیچاره ما راخم – در راه ثواب از برای مردم که نه از برای خدا هم قدمی نگذاشته ودر شر وفساد وریختاندن خون نقش مرکزی واول راداشته و برای ادامه حیات وشهرت خود درهر دوغ مگس بوده اند.
    فبروری 2008
    صبغت اله مجددي  رييس مشرانو جرگه يا... 14-moj10

کارتون از عتیق الله شاهد
    صبغت اله مجددي  رييس مشرانو جرگه يا... Pendar_home2
    مُشاطرة هذه المقالة على: reddit

لا يوجد حالياً أي تعليق

مواضيع مماثلة

-

اكنون الخميس 28 مارس 2024 - 23:08 ميباشد