پندار نو

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
پندار نو

سایت مستقل و غیر وابسته به احزاب و گروه های سیاسی

1234567

admin
    Admin

تعداد پستها : 7126
    Registration date : 2007-06-20

1234567 Empty 1234567

پست  admin الأحد 22 أبريل 2012 - 13:39

فلم چگونگی و پیامدهای کودتای هفت ثور.
    ببینید که قبیله پرستان چی‌ شادی بازیهای را به نام سیاست در طول ۲۷۰ سال بر سر ما انجام دادن

Afghanistan history_دو روز پی‌ در پی-Part (1)
    عزیر حقجو‏ و 5‏ نفر دیگر‏ این را دوست دارند.

• 1234567 369002_100000044213288_419686669_q
      Pendar Kabul همه دوستانم میدانند که من به انقلاب ثور کدام باوری ندارم. اما همان جنایت پیشه های تاریخ که این فیلم را به رخ مردم کشیدند، کابل را به ویرانه مبدل ساختند و در یک ماه جنگ 65 هزار را کشتند. تاریخ جنایات باند مسعود و گلبدین را هرگز با این حرفها پاک نمیکند.

• 1234567 372659_100000174885682_1786410648_q
      Fahim Khairy جنایت را در پشت جنایت پنهان نکن پندار گرامی

• 1234567 369002_100000044213288_419686669_q
      Pendar Kabul این جنایات به آن جنایت گرد پاشید. گردی که دیگر گل و قیر شده است

Nadia Fasel اگر مسعود در برابر طالبان وحشی نمی ایستاد، حال افغانستان یک ایالت دیگر پاکستان بود. هر حرکتی اشتباه هم دارد و به زمین خوردن نیز. اما خوشا به مردی که جانش را داد ومردانگی را رقم زد. ازخانه های گرم و درکنار مرکز گرمی و بستر آرام دشنام دادن و وارونه ساختن حقایق کار سختی نیست.

Pendar Kabul بیان حقیقت تلخ ِتاریخ دشنام نیست بانو نادیه فضل.!
      مسعود در برابر طالبان مقاومت نکرد. او با اولین شلیکهای طالب به شهرگ خواجه بهاءالدین فرار کرد.

Nadia Fasel درست است، اما آنهاییکه حال خیلی ناجوانمردانه حرف میزنند، در دور جنایات طالبان خاموش و در اروپا گشت میزدند وحال هم از اروپا عقده گشایی میکنند.

Nadia Fasel حال مسعود نیست و افغانستان یک تکه دردست حزب اسلامی وطالبان فرو میغلطد، چه خوب است اگر حال مردانی پیدا میشد وخانه های گرم اروپا را ترک کرده واز خاک خود دفاع میکردند.

Pendar Kabul حساب من با آنها جداست. من ازآن قماش نیستم.طالب ستیزی یک حرکت و جنبش همگانی در افغانستان است.همین اکنون هم جایگاه آنهایی که با مسعود بودند ، درین جنبش تاریک است.

Pendar Kabul مسعود نیست اما بخشی از حاکمیت در دست مافیای بازمانده از مسعود متمرکز شده است و در کنار آنها( نه در تقابل با آنها) مافیای حکومتی بیداد میکند.درین ساختارهای مافیایی تفکیک طالب و غیر طالب ممکن نیست.

Fatah Mehryaan

پندارهای بی پندار! حال می بینی که منظم ترین ودر عین حال قدرتمندترین وپیشرفته ترین ارتش های جهان با تمام وسایل ودار وندارشان در برابر چند تا طالب وتروریست ها زمین گیر شده اند وحال می خواهند که آهنگ باز گشت به جانب کشور های شان نمایند. از واق...عیت ها نگذریم که اگر مقاومت بی نظیر مسعود شهید در برابر مثلث شوم طالبان، تروریستان ونظامیان پاکستانی نه می بود حال به اهداف دیرین خود در منطقه وافغانستان می رسیدند. اما مسعود بابخش بزرگی از مردم افغانستان به ویژه مردمان با شهامت شمالی وشمال افغانستان وشرق وغرب افغانستان در برابر این نیروی تاریک اندیش وقاتل مردم افغانستان مبارزه کرد. حال ببین که اگر این نیروها از افغانستان بیرون شوند دیگر نه پندارهای دروغین ونه راستینی وجود خواهد داشت، بازهم این امر مهم و دفاع از سرزمین بر دوش همان ها خواهد بود.ادامه ...

Pendar Kabul تو اول ادب بیاموز ، بعدش بیا با من حرف بزن.پندار های بی پندار .بهبه

Fatah Mehryaan تو یک انسان یاوه گوی وعقده ی هستی، حیف است باشما واری انسان های فاقد اندیشه وناآگاه بحث نمایم. شما یک انسان مریض وعقده ای بیش نیستید. حتا توفکر می کنم که هم از گوش وهم از چشم معیوب هستی که حقیقت و واقعیت ها را نه دیده ای ونه شنیده ایف گناه تان نیست. شما هم از همان قماش تروریست پروران کرزی هستید که تروریست هارا برادر می خوانید.

Pendar Kabul واذا خاطبهم جاهلون قالوا سلاما...

Walid Bayadat آغای پندار، ادب ره به کسی یاد نده. اولأ غیرت کن و حلقه آی اس آی ره از گردن و پاهایت دور کن که بار دیگر ننگ و ناموس ات زیر کنترول طالبان و پنجابی ها فرو نرود چون حالا مسعود بزرگ نیست که از ننگ و ناموس ات دفاع کند.

Pendar Kabul فتاح !
      بی ادب! هرکس مثل تو نیست که یاوه بنگارد.
      همین اخلاق طالبانی مسعودی ها است.

Pendar Kabul شما ننگ و ناموس هم دارید ولید جان؟
      در قاموس مسعودی ها چیزی بنام غیرت و شرف هم وجود دارد.من شما را در فیسبوک یک گروه فاقد ادب و دشنامچی یافتم.
      قالو سلاما
      شب تان خوش!

Walid Bayadat بیا و پور کن که طالب به سوره خوانی بدون عضو شروع کرد.

Walid Bayadat

مسعود ابر مرد غریت، شعامت، مردانگی، دلیری، ایمانداری، باخدایی، غریب دوستی و مردم دوستی بود که از هرنگاه کامل بود از علم و دانش، از دین و مذهب، از ایمان و صداقت، از لطف و ترحم، از نظافت و لباس، از نور و روشنایی، از مهر و محبت مردم و وطنش که ...در دلش وجود داشت... مسعود استعدادی داشت که از بیگانه ها استفاده میکرد برای منافع ملی افغانستان ولی از مسعود کسی استفاده کرده نمیتوانست چون از غفلت، نادانی، بی سوادی و غلامی دور بود. کسی که از مسعود نفرت میکند نشان دهنده این است که مطالعه درست و کافی ندارد در باره وی و یا اگر مطالعه دارد، پس واضع است که خود فروخته، نوکر و غلام های حلقه بگوش بیگانگان هستند بخصوص از پورکستان... و پندار تو هم از همان اشخاص بی غیرت هستیادامه ...

Fatah Mehryaan ما از تبار آزادگان تاریخ هستیم که آزادی را برای مردم افغانستان به ارمغان آوردیم. نه از تبار ترور وو حشت وانسان کشی ومزدوری به بیگانگان همانند شما پندارهای پوچ وبی ادب. کسی که پیشتر دیگران توصیه به ادب می کرد حال خود بی ادب تر ازهم بوده. برادر این گپ های بی معنا وبی ارزش شما را کسی به بال پشه هم اهمیت نه می دهند. هر چه یا وه گویی می کنی بکو تو یک آدم عقده ی وبیسواد هستی که به هر طرف چنگ می اندازی.

Zabi Samim

آقائی پندار آفتاب را با دو انگشت پنهان کرده نه میشود
      این مسعود بود که ۲ سال و نیم طالب ها را در پشت دروازه های کابل ایستاد کرده بود
      طالب که همه قدرت های دنیا در پشتش بود اگر کابل را هم رها کرد صرف به خاطری
      اگر گولبیدین روزانه ۳۰۰ راکت فی...ر میکرد برادران طالب تو ۴۰۰ راکت روزانه به سر مردم
      بیچاره کابل شلیک میگرد مسعود مردانه از تمامی منطقه خود دفاع کرد یگانه کسی که تا آخر مرگ
      ایستاد شد مردانه جنگید ولی سنگر نه فروخت مسعود بیده نه بود که از هر باد بلرزدادامه ...

Pendar Kabul شما نا حق دل تانرا خوش کرده اید. من نه از نگاه اندیشه یی و نه از نگاه عملکرد و راهکار کدام تفاوتی بین شما و طالب نمی بینم.

Walid Bayadat خود فروخته پورکستان هستی که غلامی بیگانه ها ره ترجیح میتی ولی قهرمان کشور خودت ره که حقیقت است نمی پذیری چون از نژاد تروریست تو نیست

Pendar Kabul از پکولت معلومست که از تبار همان لشکر فرهنگ ستیز و ادب ستیز هستی.

Pendar Kabul هههههههههههههههههههههههه

Fatah Mehryaan خوب من هم بین شما وتروریستان کدام فرقی قایل نیستم. می دانم که شما شعله ای ها و راوایی ها کم از تروریستان ودشمنان دیگر مردم افغانستان نیستید.

Fatah Mehryaan حال همان رهبران تان به همان تصویر مسعود بزرگ سر تعظیم را خم نموده و حال هم می نمایند.
      Walid Bayadat او پندار تو بچه گلزمان ره کی ژورنالیست گرفته ؟ برو قند لالایش اولأ مکتب ره بخوان بعد باز گپ میزنیم

Pendar Kabul هر کس باشما و دیدگاه های تان همنوا نبود یا قبیله است ، یا طالب است یا شعله یی؟
      کمی در منتالیتی تان دگرگونی بیاورید. مغز شما با مغز طالب یک میلی متر فرق ندارد.

Pendar Kabul پکول تو برو شبشهای پکولت را پاک کن!

Pendar Kabul ههههههههههههههههههههههههههه

Fatah Mehryaan فرهنگ را شما به روس ها وماووست های چین فروختید اما ماآن را از فروختن نجات دادیم/ درس عبرت برشما مزدوران وباداران تان دادیم که تا امروز از این سرزمین آواره ودر بدر می گردید.

Pendar Kabul از فرهنگ هم چیزی میدانی؟

Pendar Kabul فرهنگ تانرا هم دیدیم.

Fatah Mehryaan پکول نمادی از عزت وشرف انسان های آزادی خواه وآزاد منش است که برای بی هویتان وشرف باختگان حیثیت ووقار انسانی را داد.

Walid Bayadat پندار اصلیت قومت چیست ؟ همگی میدانند که در طول تاریخ شما دختر فروشی کردین، خاک فروشی کردین، تمام عمر تان در غلامی به پاکستان گذشته. در دختر فروشی تان نام دارین در تمام دنیا

Fatah Mehryaan شما بافرهنگ بسیار دور هستید.

Fatah Mehryaan شما از کدام فرهنگ حرف می زنید؟

Fatah Mehryaan فرهنگ روسی ویا ماوستی ویا پاکستانی؟گ

Pendar Kabul نه فرهنگ توت و تلخان!
      ههههههههههههههههههههههههههههه

Fatah Mehryaan شما به حدی زندگی پنهانی دارید که خود را در زیر نقاب ها پنهان کرده اید.

Walid Bayadat مرگ برای تان خوب است از این بی غیرتی کرده، اول زدین خاک افغانستان ره به بادار هایتان فروختین و خالأ سگ واری جف میزنید لوی افغانستان گفته. خاک فروش های نام دار

Pendar Kabul پکول تو بی ناموس هستی.زیرا در پیامهایت دشنام ناموسی میدهی. من فارس هستم.حالا قومیتم را فهمیدی؟

Fatah Mehryaan بلی! توت تلخان نمادی از انسان های مستقل و آزادی خواه است. که در طول مبارزات حق خواهانه شان از ان استفاده کرده اند ومی کنند.

Fatah Mehryaan پکول، توت وتلخان وپلخمان جز ابزار ها وخوردنی های مردم ما و اصل فرهنگ مبارزاتی مار تشکیل می دهد.

Fatah Mehryaan من خوترا شناختم که از شعله ای های بی ریشه هستی.

Pendar Kabul رقص مرده هم فرهنگ تانست.

Fatah Mehryaan رقص مرده را از هم فکران تان در راوا وکمیسیون حقوق بشر سیما سمر وآقای محقق پرسان کنید که باشما هم فرهنگ اند.

Ramiz Montahesh Nejrabi فتاح جان و ولید جان و دیگر دوستان سلام. مسعود بزرگ است و همیش باقی خواهد ماند.عزیزان چرا بزرگی مسعود را با الفاذ یاوه گویان مردود و خطشه دار ساخت.چرا مسعود شناسی را به جاهلان فروخته شده و معامله گران شناساند ؟؟؟؟. بزرگان گفته اند * به جف جف ... دریا مردار نمیشه *. هر چه ... بجفه جز خود را پست تر جلوه میدهد و بس. بگذارید که بجفند و بجفند. راه آن ابر مرد و استوره جهان ادامه دارد. والسلام
      Zabi Samim پندار عزیز تو دیگر ها را ملامت میکنی که گریختند اما تو چرا در این اروپا همیشه زیر چادری گشت و گزار میکنی مرد ها همیشه مرد دانه وار زندگی میکنند مسعود بزرگ در مقابل وحشی ترین مردم دنیا مردانه رزمید تو حتا در مقابل ما هم چادری میپوشی آیا این صفت یک مرد است لطف نموده خود را مثل دیگران نشان بدهید که زن هستید یا مرد
      Pendar Kabul از کجا فهمیدی که من مرد هستم یا زن؟ بعدش ، مردانگی هم کدام صفت خوب است و زنانگی نه؟
      ببنید ! گفتم که مغز شما با مغز طالب یک میلی متر فرق ندارد.
      چند بار هم دشنام دادید ، من به پاس حضور خانم نادیه فضل به دشنامهای بی ناموسی تان پاسخ ندادم. شما آنقدر بد تربیت هستید که حتا پاس همان خانم را هم نکردید. پس فرق شما و طالب در کجاست.پخته بیسواد هم هستید.

Ramiz Montahesh Nejrabi دوستان با احساسات پیش روی عاقلانه نیست چون احساسات در جنگ پیروزی نا تمام است . بهترین حمله و پیروزی بر سگان ( دشمن ) جواب نرم و خاموشانست* منتعش *
      Pendar Kabul نجرابی تان خوب جف جف زد. اینست لشکر بی سویه مسعود.خود مسعود چیزی کم و زیاد از شما نبود.

Pendar Kabul ببنید سگ صفتی بی حد نجرابی را!

Pendar Kabul شما چنان بحث کردید که من در اخیر باخود گفتم :خر ها را برق گرفته.
      البته به استثنای خانم فضل که حرمتش را بی حد دارم.

• اكنون الخميس 28 مارس 2024 - 16:10 ميباشد